Kurumsal

PREDO Sağlık Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.

Yıllar süren fizibilite çalışmaları ve 1950'lere dayanan başarılı ticari geçmişinden sonra, Predo Sağlık Ürünleri A.Ş. 2012 yılında Gaziantep 2. Organize Sanayi Bölgesi'nde kuruldu.

2013 yılında ilk bebek bezi makinesinin gelmesi ile üretime başlandı.

2014 yılında, müşteri memnuniyeti ile tanınan Predo aşırı talep seviyesine cevap vermek ve müşterilerine yaratıcı çözümler sunmak için yeni makinelere yatırım yaptı.

2015 yılında eski sistemleri en son teknolojilerle değiştirdik ve dünya çapında bir marka olmak için bir adım daha attık,

2016 yılında Predo ailesine yeni ürün grupları kabul edildi; bebek mendilleri, yetişkin bezleri ve bebek şampuanı,

2017 yılında, siparişler karşısında şaşkına döndük ve tüm sistemlerin otomatik paketleyicisine ek olarak, makine yatırımlarına başlamaya hemen karar verdik,

2018'de, iki üst düzey, İtalyan kökenli bebek bezi makinesi kapasitemizi artırdı. Predo Sağlık Ürünleri A.Ş olarak, TÜRKİYE’nin 2023 vizyonuna katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz.

Bugün dünyanın dört bir yanındaki 75 ülkeye ihracat yapıyoruz ve kaliteli üretim, sürekli gelişme ve sektörde lider firmalardan biri olma çabasıyla hizmet veriyoruz.

Yatırımlar

PREDO Sağlık Ürünleri Sanayi ve Ticaret Şirketi; Yatırımlarına, yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı yeni bir Bebek Bezi Üretim ve Paketleme hattı satın alarak devam etmiştir. Şubat 2014’te montaj ve test yapımlarını tamamladıktan sonra; ikinci üretim ve paketleme hattı, 2014 yılı Mart ayında, kapasite, ciro, ihracat, teknik ve idari personel ile üretim verimliliğini ikiye katlayarak üretime başlamıştır. Eylül 2014'te montajları ve testlerini tamamladıktan sonra; üçüncü üretim ve paketleme hattı 2014 yılının Kasım ayında üretime başlamıştır. Vizyon edindiği yatırım ve hedef program, ileri piyasa koşullarında müşteri taleplerine göre, yüksek kaliteli ürün ve güvenli marka odaklı olarak hazırlanmıştır.